Zápisy do prvních tříd 16.4.2020

V následující tabulce si můžete rezervovat termín zápisu. Mezi dny se přepínáte v kalendáři vpravo. Intervaly jsou 15-ti minutové a současně mohou probíhat zápisy 4 dětí.

Vámi zvolený čas si zarezervujete tak, že si kliknete na příslušné políčko a v otevřeném okně vyplníte požadované údaje (celé jméno vaše a DÍTĚTE, telefon, email - váš). Zároveň si můžete zkontrolovat datum a čas zvoleného zápisu. Vyplněnou rezervaci potvrdíte tlačítkem "Vytvořte Rezervace".

Pokud vyplníte email, systém odešle potvrzení na email. Kolonka s vaším termínem se zabarví a už není možné se do ní dostat (může to udělat pouze správce). Pokud budete chtít zrušit vámi vytvořenou rezervaci nebo budete mít dotaz k systému rezervací, napište na email rezervace@zshloubetin.cz, kde vám rezervaci zruší.

Termín, který jste si zvolili, je čas vstupu dítěte k vyučujícímu. Prosíme tedy, abyste do školy buď přišli dříve, nebo úkoly, které pro vaše dítě budou přichystány, si s ním dělali až po zápisu. Časy jsou závazné, protože jinak celý systém nemá smysl.

Na náhradní termín zápisu (23.4.2020) rezervaci neděláme.


Těšíme se na vás a děkujeme, že respektujete naše pravidla.

Vedení ZŠ

 

Bezplatná verze používá cookies třetí stran k zobrazení relevantní reklamyPoužíváním popř. kliknutím na OK souhlasíte s používáním těchto cookies.